صفر تا صد کفپوش اپوکسی صفر تا صد کفپوش اپوکسی .

صفر تا صد کفپوش اپوکسی

آشنایی با کفپوش های مناسب برای کف بالکن ها (تراس ها)


کی از مهم‌ترین المان ها در زیبایی بالکن ها کف آن جا هست که می اقتدار با استعمال از کفپوش های متعدد به کف بالکن ها جلوه و نمایی بی سابقه اعطا کرد.

اجرای کفپوش اپوکسی
بالکن های منزل محل آیتم به کار گیری اشخاص با ذوق وسلیقه منزل خواهد بود اگر‌که برای تولید و تزیینات آن دوره گذارده شود و برنامه ای قشنگ پیاده کنیم. در غیر این چهره بالکن منزل به انباری دوم بدل خواهد شد که محل قرار دریافت کردن ظروف مازاد آشپزخانه میباشد. در حالتی که در پباده سازی چینش بالکن ذوق وسلیقه به خرج دهیم این اطراف جای قابل قبولی برای به کار گیری از هوای زیبای بعد از ظهر های پاییزی و بهاری میباشد. خیلی از اشخاصی که در منزل های کوچک شان خبری از بالکن وجود ندارد قدر این فضای دنج را بیشتر می‌دانند. پس در‌صورتی‌که بالکن دارید قطعا طرحی بچینید و با پیاده کردن یک پباده سازی صحیح و حسابی، فضایی ریلکس و خوشگل بسازید. در پباده سازی چیدمان بالکن ها یکی نصیب هایی که بسیار مهم میباشد کف آن جاست. بالکن ها در معرض هوای آزاد قرار دارا‌هستند و می بایست دارنده کفپوشی باشند که در فصل های سرد و گرم سال مقاومت بالایی داشته باشد. درین نوشته‌ی‌علمی سایت ساختمون به باز‌بینی اشکال متفاوت کفپوش ها که برای پوشاندن کف بالکن مطلوب می‌باشند می‌پردازیم.


برچسب: اجرای کفپوش اپوکسی،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۵۸:۱۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

تجهیزات مورد نیاز برای اجرای کفپوش اپوکسی

اجرای کفپوش اپوکسی
کفش اپوکسی
غلتک هواگیری
کاردک کتف ای و صاف
وسایل Grinding و فراهم سازی سطح
همزن مکانیکی
اسپری
غلتک اجرا
کاربردهای کفپوش اپوکسی
مهمترین کاربرد این کفپوش در مصارفی میباشد که می‌خواهیم بتن در گیر فرسایش نشده و ذرات آن آزاد نشود. ولی این کفپوش در اکثری از صنعت های به منزله زیبایی نیز آیتم استعمال قرار میگیرد. مجموعاَ از کاربردهای مهم کفپوش اپوکسی می شود به موردها پایین اشاره نمود:

بیمار ستان ها
پارکینگ های طبقاتی
سوله های صنعتی
لانه های هواپیما
پل های عابر پیاده
مزایای کفپوش اپوکسی
قابلیت و امکان چسبندگی فوق العاده به بتن، از اپوکسی کفپوشی بسیار مطلوب برای اماکنی با کف بتنی ساخته میباشد که حتی می قدرت لایهء رویی آن را با پلیمرهای نظیر پلی اسپارتیک و یورتان پوشاند تا مقاومت آن به سایش و خراش بیش تر هم بشود. این کفپوش ها مزایای دیگری هم دارا هستند که به دنبال به آن‌ها اشاره میشود.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۶ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۰۰:۰۲ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

مزایای استفاده از کفپوش تاتامی و کفپوش گرانولی در باشگاه بدنسازی

اجرای کفپوش اپوکسی


به کارگیری از کفپوش تاتامی و یا این که کفپوش گرانولی در باشگاه بدنسازی سبب ساز میشود تا گوشه و کنار به طور کامل یکدست و یک پارچه شود و نگهداری تمیزی و تمیز کاری آن نیز، سهل و آسان خیس گردد. استعمال از کفپوش های رنگی به دور و اطراف پویایی و سرزندگی میبخشد، و روحیه ی ورزشکاران را فراتر می‌برد. ولی مهم خیس از کلیه این ها، محافظت تندرست ورزشکاران و رعایت نکات ایمنی در باشگاه میباشد که به امداد این کفپوش ها تامین میگردد. در چهره برهم تناول کردن تعادل و افتادن ورزشکاران، جراحت های احتمالی به دستکم می رسند و هیچ سیرتکامل آسیب عمیقی بر روی تن اشخاص باقی نمی ماند. همینطور قرار تصاحب کردن تشک بدنسازی، تشک ایروبیک و دیگر اسباب و اثاث و امکانات بدنسازی بر روی این کفپوش ها، شل خیس میباشد و به یاری آنان، از ساخت صدای اضاف هدر گوشه و کنار پرهیز می گردد.

با مراجعه به تارنما فروش تولیدات لاستیک ، گرانول و فوم کشور‌ایران میتوانید، با اشکال کفپوش های تاتامی وکفپوش های گرانولی آشنا گردید و بعد از باز بینی خصوصیات هریک، خریدی آسوده و مطمئن را تجربه نمایید. کمپانی گرانول و فوم کشور ایران که ارائه دهنده ی شایسته ترین و مرغوب ترین کفپوش ها در بازار کشور ایران میباشد، کلیه تولیدها خویش را، با نازل ترین بها و به بها عمده، به مشتریان عرضه می‌کند و اشخاص با خرید از طریق اینترنت میتوانند، ارزان ترین و مرغوب ترین کفپوش ها را، خریداری کنند.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۴ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۱۵:۱۵ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

رعایق کاری دیوار بدون استفاده از سازه

بهترین عایق حرارتی


از این طریق عایق کاری حرارتی برای عایق های حرارتی صلب نظیر عایق پشم سنگ تخته ای صلب به کار گیری می‌گردد. زیرا این عایق ها صلب میباشند و منعطف نیستند، در هنگام نصب آن‌ها به هیچ سیرتکامل بنا محافظ ای نیاز وجود ندارد و می اقتدار لایه نما را مستقیما به روی عایق اجرا کرد. از مهمترین شیوه عایق کاری دیوار سوای بنا می شود به طرز های قرار دریافت کردن عایق حرارتی در میان دیوار دوجداره اشاره داشت.

عایق کاری دیوار با به کارگیری از متدهای تازه
با دقت به پیشرفت تکنولوژی ایجاد ساختمان و متدهای تولید سریع منزل ها در کمترین زمان شیوه ها و متدهای جدیدی به وجود آمده اند. از پاراگراف این طریق ها می شود به ICF یا این که بلوک های سیمانی عایق و ساندویچ پانل ها اشاره نمود. از آن‌جا که باطن این مصالح از عایق حرارتی مصرف شده میباشد، دیگر نیاز به عایق کاری دوباره دیوارها نمیباشد.

گفتنی میباشد هر کدام از این شیوه های فوق برای حالت خاصی مطلوب میباشند. به صورت نمونه، برای ساختمانی که ایجاد شده است نمی قدرت از طریق سوم جهت عایق کاری دیوارها استفاده نمود و بایستی از یکی‌از دو نحوه عایق کاری دیوار با استعمال از بنا و سوای به کار گیری از بنا بهره برد. اما پارامترهای اقتصادی نیز بر تعیین عایق کاری ساختمان ها بی تاثیر نمی باشند. و دقت به گونه دیوار و نمای ساختمان در گزینش عایق کاری از اهمیت متعددی برخوردار‌است.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۳ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۳۶:۱۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

مدل های کفپوش آشپزخانه با طرح و رنگ منحصر بفرد

اجرای کفپوش اپوکسی


یکی از دیگر از ایده های پباده سازی کلاسیک برای آشپزخانه ساخت نمای روستیک امروزی و روستایی میباشد. به کابینت های شیکر رنگ کردن گردیده، تیرهای چوبی نمایان، سینک سرامیکی و اجاق مبله در فضای چنین آشپزخانه هایی تصور کنید. کفپوش آشپزخانه ای که با سبک روستیک پباده سازی گردیده بسیار قشنگ و دعوت کننده میباشد و فضایی گرم و صمیمی برای اهل خانواده ساخت مینماید تا در کنار یکدیگر غذای خویش را صرف نمایند. آجرهای سفالی قرمز‌رنگ مایل به قهوه ای شایسته ترین آیتم برای آشپزخانه روستیک می باشند. بعضی اوقات ادغام آجرهای رنگارنگ، کفپوشی فوق العاده قشنگ برای آشپزخانه ساخت میکند. خشت در گونه های و رنگ های متفاوت در بازار موجود هست و شما طبق ذوق وسلیقه خویش میتوانید نسبت به خرید این مصالح برای پوشش کف مبادرت کنید. کفپوش آجری حسی دوست داشتنی در آشپزخانه های روستیک ساخت می‌نماید.

بخوانید! ایده های پباده سازی خزینه به سبک امروزی
کفپوش سرامیکی آشپزخانه
درصورتی که می‌خواهید کفپوش آشپزخانه شما بسیار کارآمد بوده البته در عین اکنون قشنگ نیز باشد، بهتر میباشد کفپوش سرامیکی طرح چوب را تعیین فرمائید. در دنیای امروزی امروز با به کار گیری از تکنولوژی سه بعدی می اقتدار نمایی حقیقی وواقعی خیس به کفپوش اعطا کرد، از این رو کفپوش های سرامیکی از حیث ظواهر رنگ و بافت چوب را خواهند داشت و بسیار طبیعی به حیث میایند. کفپوش سرامیکی طرح چوب ظاهری همانند پارکت چوبی دارااست و قابل به کار گیری در آشپزخانه های متفاوت هست.

کفپوش وینیل آشپزخانه
کفپوش وینیل از پاراگراف ایده آل ترین کفپوش برای فضایی مانند آشپزخانه میباشد چون در قبال رطوبت مقاومت بسیار بالایی داشته و ارتفاع قدمت آن بالا است. این کفپوش به تدریج مبتلا خراشیدگی، سائیدگی و رنگ پریدگی می گردد و ظواهر آن همانند چوب یا این که سنگ میباشد. فرآورده کفپوش وینیل از پی او سی بوده و همان گونه که می‌دانید این ماده نوعی عایق صوتی و حرارتی میباشد. درصورتی که درپی بادوام ترین کفپوش برای منزل خویش میباشید، این کفپوش مورد ای مطلوب است.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۳ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۱۳:۱۱ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

کفپوش لمینت

اجرای کفپوش اپوکسی


کف پوش لمینت به کف اتاق چسبانده نمیشوند، بلکه بوسیله شیارهایی که به آنان کلیک گفته می‌گردد و بدور تا به دور لمینت ها موجود هست، به طور نر و ماده در یکدیگر قفل میگردند. ارتقا سطح فعالیت، سبب بیش تر شدن وزن لمینت های در هم قفل گردیده میگردد و همین وزن، یک کدام از کارداران حافظ لمینت ها بر روی کف فارغ از استعمال از چسب است.

 

به علت عدم به کار گیری از چسب در نصب کف پوش لمینت، کف اتاق صدمه نمی بیند. مثلا در حالتی‌که کف اتاقی سنگفرش باشد و روی آن لمینت اجرا شود، در صورتی‌که سازه به دلایلی بخواهیم بعد از مدتی لمینت ها را عده کنیم، سوای اینکه کوچکترین آسیبی به سطح سنگ زیرین وارد شود، می‌توانیم این فعالیت را انجام دهیم. بنابراین پارکت لمینت ها را می قدرت تا چند توشه بعداز نصب گردآوری و مجددا در محلی دیگر نصب کرد.

 

کف پوش لمینت به علت فومی که پیشین از نصب در ذیل آن ها پهن می‌شود، بعد از اجرای بی نقص، تا حد متعددی از انتقال صدا به طبقه زیرین دوری می نمایند این فوم علاوه بر عایق صدا، عایق حرارت و برودت نیز است.

 

کف پوش لمینت نسبت به آب بسیار مقاوم خیس از پارکت چوبی سابق می‌باشند.

کف پوش لمینت نسبت به اجسام نوک تیز بسیار مقاوم خیس از پارکت های کهن می باشند.

سرعت نصب و اجرای کفپوش لمینت بسیار بالاست.

بعداز نصب نیازی به ساب و لاک ندارد و به محض اجرا، بعداز تمیز کاری، می قدرت دکورا سیون مبلمان را انجام بخشید.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۹ دی ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۵۲:۰۵ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

مزایای اصلی کفپوش های اپوکسی

اجرای کفپوش اپوکسی


او‌لین خصوصیت کفپوش اپوکسی حفاظت آن از سطح پایین خویش در قبال سایش و فرسایش میباشد. این ماده یک سطح منزه، یکپارچه و سوای درز ارائه میدهد. جذاب میباشد بدانید اپوکسی هیچوقت گرد و غباری از خویش تولید نمی نماید.

کفپوش اپوکسی بی تردیدً جذب آب ندارد و از نفوذ آب، روغن و بقیه مایعات به جسم بتن دوری میکند.

ارتقاء مقاومت بتن در قبال فرسایش، تخریب و اکثر مواد شیمیایی را دارا می باشد.

سبک و معدود حجم بوده و از ساخت هرگونه گرد و غبار خودداری می‌کند.

به طور یک دست و در رنگ‌های متنوع اجرا می شود.

با ضخامت ۴ میلیمتر، ارتقاء مقاومت فشاری بتون را تا 1100 kg/cm2 را دربردارد.

سهولت در شستشو، دستکم ۲۰ سال قدمت اثرگذار و سرعت در ترمیم آن، از دیگر امتیازات این پوشش است.

آیا کفپوش اپوکسی معایب دارااست ؟

کفپوش اپوکسی دارنده معایب اساسی و بدون شوخی نمی‌باشد و به همین جهت میباشد که استعمال از آن در سال‌ های اخیر ارتقا چشمگیر داشته اما از ضعف های آن می شود به موردها ذیل اشاره نمود:

- با دقت به اینکه هزینه کفپوش اپوکسی در مقایسه با رنگ های عادی فراتر میباشد زیرا از مواد اول گرانتری استعمال میشود و نسبت به رنگ خیلی مقاوم خیس میباشد هزینه آن به ازای هر متر مربع طولانی تر از رنگ عادی می باشد

- در بعضا از کاربرد ها که انعطاف پذیری کفپوش برای ما اهمیت دارااست ممکن میباشد اپوکسی آسیب پذیر به حساب آورده می شود.

-اپوکسی در حالتی‌که که در معرض فروغ و روشنایی آفتاب قرار گیرد تصمیم به رنگ زرد شدن و افت براقیت خواهد داشت و پس از سپری شد دوران مبتلا پدیده گچی شدن خواهد شد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۱ دی ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۱۶:۵۷ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

کفپوش سه بعدی متحرک

اجرای کفپوش اپوکسی


منزل مقاله ها کفپوش سه بعدی متحرک
کفپوش سه بعدی متحرک
کفپوش سه بعدی متحرک
کفپوش متحرک
با به کار گیری از فروغ پردازی دیجیتال و نورهای هوشمند کفپوش متحرک به وجود آمده میباشد که در قبال قدمها از خویش برخورد انجام می دهم که‌این واکنشها در کفپوش متحرک میتواند هدفمند باشد به طور نمونه به عنوان مثال زمانی شما رو راهرویی تکان می‌کنید ماهی ها پایین پای شما فراروگریز نمایند یا این که وفتی رو فضای پاییزی جنبش می‌کنید برگها بکنار بروند .

 

 

3D ANIMATION FLOOR

در نورپردازی کفپوش متحرک سه بعدی شما میتوانید تالار عروسی ویژه ای را صفحه ارایی کنید، و بعد از آن با رقص متبوع و آوا فیلم برداری زیبایی را تولید کرده و دکور خویش لذت ببرید. ولی در لحاظ داشته باشید که به کار گیری از کفپوش متحرک اختصاصی مکانهای نسبتاً بدون نور میباشد تا فروغ و روشنایی پردازی بتوانید به صحت اعمال شود .

 

مزیت کفپوش متحرک:
1-زیبایی و جلوه یک پارچگی فعالیت

2- نصب راحت

3-هزینه مطلوب

معایب کفپوش متحرک:
1- در مکانهای بدون نور به کار گیری میگردد.

2- تولید سردرد در چهره استعمال زیاد .

 

باز نگری : اینگونه کفپوش سه بعدی متحرک اضافه در تالار ها و مرکز ها تجاری با نور و روشنایی نادر فعال سازی می‌شود.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۸ دی ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۳۸:۳۸ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

چه کفپوش هایی برای بیمارستان ها توصیه می شود

اجرای کفپوش اپوکسی


کفپوش اپوکسی و کفپوش پلی یورتان آیتم‌ی نیکی برای کفپوش بیمارستانی می‌باشند. اولی خصوصیت مهم آنها این میباشد که آنتی باکتریال میباشند. کفپوش‌های اپوکسی و پلی اورتان، به جهت موادی که در آنان به عمل رفته میباشد، میکروب و آلودگی را جذب نمیکنند و در خویش نگه نمی دارا هستند.

ضمنا، آن ها بسیار شل منزه میشوند که آن هم برای فضا‌های با آلودگی بالا، مثل درمان‌گاه ها، درمان گاه ها و مطب پزشکان، خصوصیت بسیار مهمی به شمار می‌رود.

این دسته کفپوش‌ها تماما یکپارچه میباشند و هیچ درزی ندارند. این نکته از دو لحاظ مهم میباشد. اولیه اینکه وجود درز در کف، سبب ساز عده شدن زباله و آلودگی در درزها میگردد. این مسئله منجر بسط و انتشار میکروب و باکتری و سرایت بیماری می گردد. در محیطی که گونه های و اقسام ویروس‌ها و باکتری‌ها وجود دارا هستند و گونه های مواد آلوده و کثیف بر کف می‌ریزد، بی درز بودن نکته بسیار مهمی در کفپوش به شمار می‌رود. دوم اینکه، در درمانگاه‌ها تردد زیاد اشخاص و وسائل چرخ دار منجر فرسودگی کف می‌گردد. در شرایطی‌که کف دارنده درز و ناپیوستگی باشد، ممکن میباشد پس از مدتی کفپوش از آن نقطه بلند شود یا این که تبله نماید. این‌ها مشکلاتی می‌باشند که به هیچ وجه در به کار گیری از یک کفپوش یک پارچه با آن ها مواجه نخواهیم شد.

علاوه بر این‌ها، کفپوش اپوکسی از مواد بسیار مقاومی تاسیس شده است. در فیض در مقابل سایش بسیار مقاومند. خش برنمی‌دارا هستند و ابدا رخنه‌ نمی خورند. همان طور که می‌دانید در درمان‌گاه‌ها حلال ها، ماده شوینده و شیمیایی مختلفی آیتم به کار گیری قرار میگیرد. خصوصیت غیر قابل انکار دیگری که کفپوش‌های اپوکسی دارا هستند، مقاومت بالا در قبال خوردگی میباشد. پس دوام بالا و مقاوم بودن در قبال سایش، خوردگی، لکه و پاره‌گی از خصوصیت‌های دیگر این گونه کفپوش ها می‌باشند.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۷ دی ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۱۸:۵۶ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

کفپوش سه بعدی چگونه است؟

اجرای کفپوش اپوکسی


کفپوش سه بعدی یا این که اپوکسی چه میباشد؟
جدیدترین متاع در مورد متریالهای کفپوش، مدل اپوکسی میباشد که امروزه در درحال حاضر اشاعه میباشد، این کالا از بابت زیبایی و هیجانی که به عابر منتقل می نماید بسیار آیتم اعتنا مردم قرار گرفته میباشد. این گونه کفپوش میتواند جایگزین سرامیک، سیمان، موکت و بقیه مورد ها شود با این تفاوت که زیبایی عجیب ای هم دارااست.
ماده اپوکسی یا این که مبلغی پوکساید متشکل میباشد از رزین اپوکساید و دشوار کننده پلی آمید. این ماده در تولیدها رنگ اپوکسی، کفپوش اپوکسی، اپوکسی گرانیتی، اف آر پی و چسبهای گوناگون کاربرد دارااست.
فضاها و اماکن مطلوب جهت نصب کفپوش سه بعدی یا این که اپوکسی
در هر محلی که از دید اجتماعی یا این که تبلیغی نیاز به القای شعف، تازگی، احساس طبیعت، عصمت و طهارت و بکری گوشه و کنار و به هر فیس نیاز به تغییر و تحول در جنبه خل وچل دور و اطراف شم شود، می اقتدار از این بنا به کار گرفت.
برای مثالً: در فضای یک مطب به کار گیری از عنصر رنگ و تصاویر القای سالم و وقار، در فضای سالن ورزشی ساخت تصاویر ورزشی و تهییج انرژی، در کف یک استخر به کار گیری از رنگ آبی رنگ و یا این که الصاق نمایه ماهی در کف یک آبگینه در یک قهوه منزل و همچنین ادغام تصاویر مد و پوشاک در کف فروشگاههای جامه یا این که مزون. همینطور کفپوش اپوکسی برای خط کشی پارکینگهای همگانی، تحت عنوان راهنما در اماکن و پیاده روهای داخلی، بیمارستانها، لانه هواپیما، کف سالنهای کارگاهی معدود تردد و انبارها و از این دست نیز مطلوب میباشد. و از لازمات کف اتاقهای جراحی نیز می‌باشد.
البته مجموعاَ در اماکنی که در آنان توشه زیاد، جابجا میشود و یا این که تکان ماشینهای سنگین حادثه می افتد، و همچنین در شرایطی که که بر روی سطح متبوع میزها و وسایلی با مبنا ها و کناره های تیز قرار می‌گیرد کفپوش سه بعدی زیاد مطلوب به حیث نمیرسد. قابل ذکر میباشد ترمیم کفپوش در حالت یگانه ممکن میباشد و درضمنً طول فعالیت فی مابین سه عدد پنج میلیمتر میباشد و نیاز به پیش گویی یا این که برآورد حجمی ندارد. به تازگیً اداره بهداشت ناظر بر صنوف در بعضی از اماکن صنفی مانند اغذیه فروشی ها و رستورانها بر الزام نصب کفپوش اپوکسی چرا که سطح یکنواخت داراست و شیار یا این که تخلخل در آن وجود ندارد تاکید نموده است، در‌این‌صورت‌ منافذ تجمع آلودگی میکربی به دستکم خواهد رسید.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۴ دی ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۲۱:۱۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)